„Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…”

17 grudnia 2019 roku, aby poczuć magię nadchodzących świąt klasy 1 TE5 i 1 TET wraz z opiekunkami  Anna Cwojdzińską,  Kasią Cieślak i Izabelą Żyto wybrali się na Jarmark do Wrocławia. Zachwytów i podziwów nie było końca. Jarmark ten z roku na roku jest coraz większy, ukazał nam wspaniały rozmach w dziedzinie rękodzieła i nie tylko, smak oscypka z żurawiną zachwycił uczniów i panie nauczycielki. Udało nam się zakupić mnóstwo pięknych ozdób świątecznych.  Po kilku godzinach spaceru wśród drzewek choinkowych  i czekoladowych pierników udaliśmy się na dalsze zwiedzanie miasta. Udało nam się popodziwiać Operę Wrocławską, mnóstwo wspaniale odnowionych kamienic ,monumenty  pomnik Bolesława Chrobrego i nową odsłonę  budynku Dworca Głównego PKP.  Pod koniec wycieczki udaliśmy się na ciepły posiłek, aby nabrać sił po tak aktywnym dniu. Następnie podziwiając architekturę Wrocławia wyjechaliśmy w drogę powrotną do domu.

 

 

Nauczycielki : Anna Cwojdzińska, Kasia Cieślak i Izabela Żyto

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content