Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska

Od 1 do 5 kwietnia br. dwudziestoczteroosobowa grupa uczniów kształcąca się w zawodzie technik logistyk oraz technik mechanik w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunami Alicją Stachowską, Joanną Sierpowską, Tomaszem Sierpowskim, Mateusz Pruchnikiem uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.

Uczniowie z klasy logistycznej podczas zajęć rozwiązywali zadania transportowe oraz wykorzystywali nowoczesne narzędzia marketingowe i profesjonalne oprogramowania umożliwiające tworzenie etykiet. Natomiast grupa mechaniczna mając do swojej dyspozycji innowacyjne urządzenia i maszyny poszerzała wiedzę oraz umiejętność z zakresu elektrotechniki i mechatroniki.

Po intensywnych zajęciach uczestnicy projektu aktywnie spędzali czas grając w kręgle oraz kibicując poznańskiemu Lechowi podczas potyczki z Pogonią Szczecin. W ostatnim dniu zajęć uczniowie zwiedzili akademicką rozgłośnię Politechniki Poznańskiej – Radio AFERA.

 

Alicja Stachowska, Joanna Sierpowska, Tomasz Sierpowski, Mateusz Pruchnik
nauczyciele ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content