DRUŻYNA DZIEWCZĄT MISTRZAMI POWIATU RAWICKIEGO

W środę 26 października 2018 r., na rawickim stadionie przy Grota Roweckiego odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego. Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu stanęła na najwyższym stopniu podium, pokonując zdecydowanie dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Drużyny miały do pokonania dystans 10×1000 metrów.

W składzie „złotej” drużyny walczyły: Kędzia Kamila, Maćkowiak Daria, Mosiek Joanna, Rudyńska Ewa, Samól Beata, Grębowska Anna, Kędzia Wiktoria, Migdalczyk Natalia, Jaróżek Dominika, Specht Ewa, Kuźnia Lidia, Samol Anita, Chudziak Natalia.

Równie dzielnie o zwycięstwo walczyła drużyna chłopców. Pomimo wielkiego wysiłku na trasie, reprezentanci ZSZ w Rawiczu ostatecznie zajęli drugie miejsce, ustępując reprezentacji I LO w Rawiczu oraz pokonując ZSPT-CKU w Bojanowie.

Drużynę chłopców tworzyli: Niedźwiedź Mariusz, Rogal Nikodem, Woźniak Arkadiusz, Gąsiorowski Michał, Kowalewicz Patryk, Rolek Jakub, Kubicki Damian, Stolarek Artur, Skubisz Mikołaj, Tyczyński Wojciech, Karkosz Sebastian, Suchanecki Bartosz, Machowiak Kamil

Opiekunami zawodników byli pani Magdalena Ratajczak i pan Janusz Majer. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content