Dzień kultur i subkultur w ZSZ w Rawiczu

14 listopada w ZSZ w Rawiczu obchodzono „Dzień kultur i subkultur”. Wydarzenie zorganizował i poprowadził Samorząd Uczniowski. W ramach imprezy, uczniowie klas mogli przebrać się za wylosowaną wcześniej subkulturę. Prezentacja subkultur odbyła się na „dużej przerwie”.

W wydarzeniu aktywnie wzięli udział także sami nauczyciele, przebierając się wraz ze swymi uczniami, jak i Dyrekcja szkoły. Przy świetnej atmosferze wyłoniono trzy najlepsze klasy: I miejsce zajęła klasa 3 TE, II miejsce klasa 1 TŻ, III miejsce klasa 4 TŻ. Wyróżnienie otrzymała także klasa 1 TLG. Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki i „szampana”.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress