III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozstrzygnięty – futbol, kwestowanie i znakomita atmosfera!

W dniu 26 lutego 2020 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, rozegrano przy pełnych trybunach fazę finałową III Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Zwycięzcą trzeciej edycji Turnieju, po niezwykle pasjonującym spotkaniu i decydujących o mistrzostwie rzutach karnych, został zespół Tutti Frutti (ubiegłoroczni wicemistrzowie). Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Bans Team (w ub. roku 3 lokata), a trzecie Byczki Tyczki.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Dawid Grzelczyk ( kl. 4 Technikum Mechanicznego – Tutti Frutti). W rywalizacji o najlepszego strzelca zwyciężył Patryk Skrzypczak (kl. 4 Technikum Teleinformatyczne – Tutti Frutti), a najlepszym zawodnikiem Finału został Sebastian Orłowski (kl. 3 Technikum Teleinformatyczne – Bans Team).

Swoją obecnością imprezę uświetnili goście: wicestarosta rawicki Pan Jakub Moryson, Pan Stanisław Przybylski – właściciel Restauracji PIZZA CLUB, wieloletni, znakomity piłkarz i działacz sportowy, Pani Elżbieta Dziewięcka – właścicielka sklepu Beta w Rawiczu, Pan Jakub Latusek – patron medialny turnieju oraz Redaktor Portalu Nasze Miasto Rawicz.

Organizatorzy turnieju: dyrektor Piotr Mosiek oraz Pan Robert Korczak i Janusz Majer, dziękują za wsparcie głównym sprzymierzeńcom i sponsorom turnieju: Panu Stanisławowi Przybylskiemu – właścicielowi restauracji Pizza Club, który zarazem pełnił funkcję sędziego głównego meczu finałowego, Panu Kacprowi Zelkowi – właścicielowi firmy Econex, Paniom Grażynie Pertek i Elżbiecie Dziewięckiej – właścicielkom sklepu Beta Sport, wicestaroście rawickiemu Panu Jakubowi Morysonowi, Samorządowi Uczniowskiemu i uczniom działającym przy organizacji tegorocznej fety sportowej wraz z opiekunami Rafałem Jędrzejakiem i Magdaleną Nawrot, Iwonie Kurzawie oraz nauczycielom przybyłym na trybuny sali gimnastycznej wraz z klasami, jak również niezawodnej Radzie Rodziców.

Na trybunach było ostatecznie 20 klas które jednocześnie kwestowały na rzecz niepełnosprawnej Tereski Kajak z Rawicza. Uczniowie uzbierali kwotę 400 zł, która przekazana będzie dla chorej dziewczynki. Prowadzona również była klasyfikacja na najlepiej kibicującą klasę, którą wygrała klasa 1 Technikum Ekonomicznego (po gimnazjum) oraz wyróżnienie otrzymała klasa 1 Technikum Żywienia (po szkole podstawowej).

Wszystkich miłośników halowej piłki nożnej już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną, IV edycję Turnieju, który na stałe wszedł do kalendarza imprez naszej szkoły i świadczy o przywiązywaniu przez szkołę wielkiego znaczenia do wartości wychowawczych wynikających ze sportu, gry fair play oraz integracji środowiska szkolnego.

  Robert Korczak, Janusz Majer
Nauczyciele ZSZ w Rawiczu

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content