Jakub Misiek finalistą II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej!

W dniu 6 kwietnia 2018 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 61 uczniów ze szkół średnich z całej Polski, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych i okręgowych; wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły – Jakub Misiek z klasy IV kształcący się w zawodzie technik logistyk. W tegorocznej edycji wzięło udział  ponad 2,8 tysiąca uczniów. Olimpiada jest organizowana pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Organizatorzy przygotowali na uczestników Olimpiady i ich opiekunów interesujący program 2-dniowego pobytu w Sopocie. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Port w Gdyni, zwiedzili Muzeum Emigracji w Gdyni oraz Skwer Kościuszki, przy którym cumują zabytkowe okręty ORP Błyskawica i żaglowiec Dar Pomorza. Wieczorem finaliści mieli czas na spacer po Sopocie. Drugi dzień był dniem rywalizacji. O 11.00 rozpoczął się etap centralny zawodów. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru w ciągu 50 minut.

Gratulujemy udziału w finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej!

 

Magdalena Sikora
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content