Koło Naukowe „INVENTOR” podsumowało działalność w Rawagu

W dniu 13 czerwca br. w Rawickiej Fabryce Wyposażenia Wagonów odbyło się spotkanie podsumowujące działalności Koła Naukowego „INVENTOR” działającego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu. Podczas spotkania jedenastoosobowa grupa uczniów z klasy 2ME oraz 3TM kształcąca się w zawodzie technik mechanik zaprezentowała zrealizowane zadania w ramach funkcjonowania koła naukowego.

Uczniowie przedstawili zakres wykonywanej pracy z dziedziny mechatroniki, projektowania, konstruowania i programowania maszyn i urządzeń. Pod koniec spotkania zarząd, kierownictwo i pracownicy firmy RAWAG, dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz uczniowie przedstawili wnioski dotyczące dalszej współpracy oraz kontynuacji działalności Koła Naukowego „Inventor” w kolejnych latach.

 

Mateusz Pruchnik
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content