Konkurs języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

W ostatnich dniach października br. odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu konkurs języka angielskiego „Angielskie przysłowia i idiomy”. W szranki stanęli uczniowie Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań związanych z idiomami angielskimi. Uczniowie tłumaczyli, łączyli, uzupełniali oraz tworzyli przysłowia w języku angielskim pracując nad otwartymi i zamkniętymi zadaniami.

W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajęła  uczennica Oliwia Kicińska z klasy II TB.          Z drugim wynikiem konkurs ukończyła Weronika Korman z klasy II TLG. Trzecie miejsce zajęła Julia Knychała  z klasy I TM.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy wyników. Organizatorzy konkursu składają również podziękowania Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody dla najlepszych uczniów.

 

Justyna Andrzejewska
nauczyciel języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content