Konkurs wiedzy o Gminie Rawicz „Znam moje miasto”

W dniu 22 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, został rozegrany etap szkolny konkursu wiedzy o Gminie Rawicz „Znam moje miasto”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów. Po rozwiązaniu testu, zgodnie z regulaminem, do kolejnego etapu zakwalifikowało się trzech uczniów z najlepszym wynikiem. Najlepszymi uczniami w etapie szkolnym okazali się: Kacper Grzelczak z klasy 3 TTI, Marcin Sowiński z klasy 4 TTI i Weronika Ratajczak z klasy 4 TŻ. Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie gminnym!

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress