KOSZYKARZE Z ZAWODÓWKI MISTRZAMI REJONU LESZCZYŃSKIEGO!

W dniu 10 maja 2018 roku w Lesznie odbyły się rozgrywki ¼ Mistrzostw SZS Wielkopolska w koszykówce chłopców 3×3 (Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego). W imprezie wystartowało sześć zespołów po dwa z powiatów leszczyńskiego, wolsztyńskiego i rawickiego. Nasz powiat reprezentowały szkoły: Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, zajmując odpowiednio – pierwsze i drugie miejsce w rozgrywkach.

Nasi reprezentanci w składzie: Kacper Samuła, Paweł Kasperczak, Kamil Przybyłek i Kacper Grzelczak po rozgromieniu w grupie ZSZ Wolsztyn 18-2 i ZSE Leszno 7-3, w finale nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa w pojedynku z I LO Rawicz, zakończonym rezultatem 8-3.

Gratulacje dla zawodników ZSZ i powodzenia w finale wojewódzkim, który odbędzie się 28 maja 2018 roku w Poznaniu!

Dawid Szynalski
Nauczyciel w ZSZ w Rawicz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content