Kurs pierwszej pomocy dla uczniów ZSZ w Rawiczu

 

W dniu 22 stycznia br. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu wzięli udział w Kursie Udzielania Pierwszej Opieki Medycznej.  W ramach kursu uczniowie poznali najważniejsze zagadnienia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Kurs obejmował zajęcia teoretyczno-praktyczne z wykorzystaniem fantomów, opatrunków i innych pomocy medycznych. Celem nadrzędnym szkolenia było przygotowanie uczestników do skutecznego ratowania osób w stanie nagłego zagrożenia życia.

Kurs zorganizowała i sfinansowała Fundacja „Cordis” funkcjonująca przy szkole.

 

Beata Glura – nauczycielka w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress