Mistrzostwa SZS Wielkopolska – koszykówka 3×3 chłopców Poznań 28.05.2018

W dniu 28.05.2018 roku w Poznaniu odbył się finał rozgrywek Mistrzostw SZS Wielkopolska w koszykówce chłopców 3×3.

W imprezie wystartowało 15 zespołów chłopców i 16 dziewcząt, które uzyskały awans z eliminacji rejonów. Nasz powiat reprezentowali chłopcy z ZSZ Rawicz, zajmując ostatecznie 4 miejsce w województwie.

Nasi reprezentanci w składzie: Mateusz Jamroży, Paweł Kasperczak, Kamil Przybyłek i Kacper Grzelczak po rozgromieniu w grupie zespoły z XX LO z Poznania, LO Trzcianka i ZSZ Słupca, trafili na zespół z Konina, pokonując ubiegłorocznych mistrzów województwa, awansowali do czwórki finałowej rozgrywek. W meczu o wejście do finału niestety przegrali w dogrywce z ZS Jarocin, prowadząc jeszcze 9:7 na 20 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry. Niestety jarocinianie wyrównali doprowadzając do dogrywki, w której jednym punktem pokonali naszych zawodników. Również nieznaczną przegraną zakończył się mecz o trzecie miejsce, w którym nasi reprezentanci ulegli koszykarzom z Międzychodu 14:12.

Gratulacje dla zawodników ZSZ, szkoda że bez medalu, zabrakło trochę szczęścia i …Kacpra Samuły.

Dawid Szynalski
Nauczyciel  ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content