Mistrzostwa ZSZ w Rawiczu w tenisie stołowym

Na początku  października odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w tenisie stołowym. W dniu 9.10.2017 r. odbył się turniej chłopców, a tydzień później rywalizowały dziewczęta. W turniejach wzięło łącznie udział 23 zawodników. Rywalizowali oni systemem „każdy z każdym”.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się  uczennice z Technikum Ekonomicznego. Po wyrównanych meczach pierwsze trzy zawodniczki miały ta samą ilość punktów i dopiero dogrywka finałowa wyłoniła kolejność  pierwszych trzech miejsc:

I miejsce –  Karolina Szulc kl. IIITE

II miejsce – Paulina Kaczmarek kl. IVTE

III miejsce – Daria Kowalska kl. IVTE

Wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie z klas zawodowych:

I miejsce – Jakub Michalak kl. III cw

II miejsce – Kamil Kiciński kl. III bw

III miejsce – Jakub Kempa kl. III aw

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content