OLIMPIADA GEOGRAFICZNA 2019/20

8 lutego br.  w Poznaniu odbył się II etap (wojewódzki) XVLI Olimpiady Geograficznej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas logistycznych:  Kamil Malak z klasy 3 TLG oraz z Natalia Chudziak z klasy 2 TLG, którzy pod opieką nauczyciela  p. Rafała Jędrzejaka pojechali na Uniwersytet  A. Mickiewicza w  Poznaniu. Uczestnicy olimpiady zmierzyli się w trzech turach testów z bardzo trudnymi zagadnieniami  z geografii fizycznej i społeczno-geograficznej.

Uczniowie naszej szkoły wypadli na tle 57 uczniów z całego okręgu wielkopolskiego bardzo dobrze- .Kamil uzyskał   50,5 pkt, a debiutująca w tym etapie  Natalia 31 pkt. Próg przejścia do etapu ustnego wynosił w tym roku 67 punktów. Tegoroczni uczestnicy mają szansę na występ w kolejnej edycji,  także liczymy na awans do etapu centralnego.

 

                                             Rafał Jędrzejak – nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress