„Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

W dniu 26 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się etap szkolny VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, w którym wzięli udział uczniowie klasy trzeciej technikum. kształcący się w zawodzie technik teleinformatyk.  Celem konkursu było upowszechnienie wśród młodzieży wiedzy na temat najnowszej historii Polski.

Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu zadań testowych o różnym stopniu trudności. Najwyższą ilość punktów uzyskali: Andrzejak Adrian i Szwarc Hubert, którzy tym samym będą reprezentować  naszą szkołę w finale wojewódzkim w Poznaniu.

Renata Balcerek
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content