Olimpiada „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W piątek 19 marca odbył się wojewódzki etap olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W olimpiadzie wzięły udział 3 uczennice, które otrzymały największą ilość punktów w etapie szkolnym. Były to: Paulina Pruchnik z kl. 4TE, Zofia Grzelczak i Oliwia Talaga  z klasy 2TE po gimnazjum.

Ze względu na warunki związane z pandemią konkurs na etapie wojewódzkim odbył się zdalnie. Uczennice rozwiązując test wielokrotnego wyboru  musiały wykazać się bardzo szerokim zakresem wiedzy dotyczącym ubezpieczeń społecznych. Pytania dotyczyły  historii powstania ubezpieczeń,  rodzajów i zasad wypłaty świadczeń, a także  rozliczeń  przedsiębiorcy z ZUS.

Uczennice nie zakwalifikowały się do finału, jednak drzemie w nich ogromny potencjał, który być może uda się wykorzystać w kolejnej edycji olimpiady.

Zespół przedmiotów ekonomicznych.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content