„Paragrafy bez gafy”

21 i 28 września br.  w naszej szkole odbył się cykl szkoleń pod tytułem „Paragrafy bez gafy”.  W spotkaniach  brały udział klasy 3a, 3b i 3d szkoły branżowej i przeprowadziła je pani mecenas Marta Duda – Frankowska z Poznania. Warsztaty miały na celu przestawienie uczniom najważniejszych kwestii prawnych związanych z prawem pracy, konsumenckim i lokalnym. Młodzież dowiedziała się,  na co ma zwracać uwagę przy zawieraniu umowy o pracę czy umowy najmu. Czym różni się rękojmia od gwarancji i kiedy można zwrócić zakupiony towar oraz wiele innych praktycznych kwestii.  Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów. Młodzież zadawała wiele pytań, ale też wykazywała się wiedzą.  Mamy nadzieję, że szkolenie to nie będzie ostatnim przeprowadzonym w naszej szkole.

Przygotowała

Izabela Żyto

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content