Podpisanie umowy na budowę nowoczesnych warsztatów szkolnych.

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Rawiczu podpisano umowę na rozbudowę Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Kwota dofinansowania wynosi   18 mln złotych ( w tym 15 mln z Unii Europejskiej). W spotkaniu uczestniczył m.in. Wojciech Jankowiak – wicemarszałek województwa wielkopolskiego oraz Adam Sperzyński – starosta powiatu rawickiego. Wicemarszałek zwiedził również ZSZ w Rawiczu i obejrzał miejsce, gdzie niedługo rozpocznie się intensywna budowa nowoczesnych warsztatów.

„Podpisanie tej umowy to moment przełomowy dla naszej szkoły” – przyznała Daria Jagła pełniąca funkcję dyrektora placówki.

S. Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content