Podsumowanie akcji WOŚP w naszej szkole.

15 lutego br.  odbyło się podsumowanie akcji WOŚP w naszej szkole z udziałem darczyńców oraz osób, które zlicytowały poszczególne atrakcje, fanty i inne nagrody. Spotkanie poprowadziła Anna Cwojdzińska – wicedyrektor ds. opiekuńczo – wychowawczych, a towarzyszyli jej opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – p. Magdalena Nawrot i p. Rafał Jędrzejak.

Akcja WOŚP, która odbyła się 29 stycznia br.  przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Łącznie zebrano kwotę ok. 8.000 zł . Pieniądze te zasiliły już konto fundacji Jurka Owsiaka i pomogą najbardziej potrzebującym.

Tego dnia wręczono również nagrody i dyplomy uczniom, którzy w czasie internetowej transmisji WOŚP rywalizowali w CS: GO.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu dziękuje wszystkim, którzy pomogli przeprowadzić akcję WOŚP w naszej szkole.

                                                                       Sabina Kasprzak

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content