Podziękowanie panu Adamowi Ratajczakowi za długoletnie pełnienie funkcji kierownika warsztatów szkolnych.

1 grudnia br. Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu podziękowała Panu Adamowi Ratajczakowi za pełnienie funkcji kierownika warsztatów szkolnych i rzetelne wypełnianie powierzonych mu obowiązków przez ponad dwanaście lat. Wicedyrektor p. Daria Jagła życzyła p. Ratajczakowi dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.

Funkcję kierowniczą p. Adam Ratajczak pełnił od  2007 roku, początkowo jako osoba zastępująca. Dopiero rok później, w lipcu 2008 roku otrzymał stanowisko kierownika warsztatów szkolnych. Dał się w tym czasie poznać jako osoba kompetentna, ambitna i zaangażowana w promowanie szkolnictwa zawodowego.

Pan Adam Ratajczak nie żegna się jednak ze szkołą, nadal będzie prowadził zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress