POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PODPISANE!

W dniu 30 listopada br. przedstawiciele instytucji: Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu – Pan Grzegorz Matysiak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu – Pan Piotr Mosiek zawarli porozumienie w zakresie działania na rzecz upowszechniania edukacji prozdrowotnej i ekologicznej.

Do najistotniejszych form współpracy należeć będą głównie: 1) organizowanie na terenie szkoły oraz na terenie ZWiK w Rawiczu zajęć, prelekcji, wykładów dla uczniów klas technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych ZSZ w Rawiczu z zakresu: technologii uzdatniania wody, charakterystyki instalacji wodociągowych, pobierania i badania próbek wody, analizy jakościowej oraz ilościowej wody, charakterystyki wód pitnych i in.; 2) współorganizowanie na terenie szkoły konkursów wiedzy z zakresy edukacji prozdrowotnej i ekologicznej.

W obecnej chwili trwają już przygotowania do organizacji pierwszych zajęć laboratoryjnych na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu, które będą doskonałym uzupełnieniem szkolnego procesu dydaktycznego i pozwolą uczniom klas technikalnych wzbogacić swoją wiedzę z zakresu hydrologii.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content