Projekt edukacyjny „Jabłko” w Przedszkolu nr 3 w Rawiczu

W środę 24 października br. uczniowie trzeciej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu brali udział w projekcie edukacyjnym pt. „Jabłko” w Przedszkolu nr 3 w Rawiczu. Zajęcia były prowadzone w grupie 4 – latków. Tematem przewodnim zajęć było wykorzystanie jabłek do produkcji potraw. Uczniowie wraz z małymi pomocnikami przygotowali kompot z jabłek i szarlotkę.

Cieszy fakt, że uczniowie chętnie podjęli się prowadzenia takich zajęć i że mogli się podzielić swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzięki warsztatom kulinarnym dzieci rozwijają nawyki racjonalnego i zdrowego odżywiania oraz rozwijają swoją kreatywność.

 

Iwona Kurzawa
nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress