Przedstawiciele rawickiego ZSZ na II Leszczyńskim Kongresie Samorządów Uczniowskich

W dniu 22 marca br. przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu: Magdalena Nawrot i Rafał Jędrzejak – opiekunowie samorządu uczniowskiego wraz z dwiema uczennicami – Angeliką Maćkowiak oraz Wiktorią Mazurek, wzięli udział w II Leszczyńskim Kongresie  Samorządów Uczniowskich. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół nr 2 w Lesznie. Wzięło w nim udział wiele delegacji szkół podstawowych, jak również ponadpodstawowych z  subregionu leszczyńskiego. W przedsięwzięciu udział wziął także Wicestarosta Rawicki – p. Jakub Moryson.

Wydarzenie zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta Leszna. Celem kongresu było wypracowanie uniwersalnego modelu działania samorządów uczniowskich z całego obszaru, mając na uwadze potrzeby społeczności szkolnych, a także edukację uczniów w zakresie idei samorządowych.

Magdalena Nawrot
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content