PRZYGOTOWANIA DO STAŻY Z POLITECHNIKĄ

W ramach współpracy z Politechniką Poznańską w programie Czas zawodowców  BIS – zawodowa Wielkopolska, uczniowie uczestniczą w zajęciach specjalistycznych w laboratoriach, które mają na celu stworzenie rzeczywistych warunków pracy wzbogaconych o możliwość pełnego zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem oraz mogą odbyć staż w zakładzie pracy. Trzydzieścioro uczniów klas czwartych technikum (kształcących się w zawodach: technik mechanik, technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik budownictwa) wzięło udział w rekrutacji. Wszystkim udało się otrzymać możliwość odbycia płatnego stażu w wybranym terminie. Część z nich skorzystała z pomocy szkoły w znalezieniu miejsca pracy, a inni samodzielnie wybrali przyszłego pracodawcę. Kilka dni temu młodzież spotkała się z panem Tomaszem Linkiewiczem-przedstawicielem uczelni poznańskiej, aby dokonać rejestracji w programie oraz omówić wszystkie szczegóły dotyczące organizacji stażu. Uczniowie po ukończeniu szkoły będą mogli okazać się certyfikatem doświadczenia zawodowego, jak tylko otrzymają dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content