SPOTKANIE UCZNIÓW Z DIETETYKIEM W ZSZ W RAWICZU

W czwartek, 13 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie z wykładowcą Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, dietetykiem panem Tomaszem Zaleskim. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie dwóch klas pierwszych i czwartej technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Celem spotkania było przybliżenie uczniom zagadnień związanych z prawidłowym żywieniem oraz obalenie wielu mitów związanych ze stosowaniem różnych diet.

Pan Tomasz Zaleski, który jest również trenerem personalnym, podpowiadał młodzieży, jak się odżywiać prowadząc treningi i ćwiczenia oraz jakich produktów spożywczych unikać, aby nie przybierać na wadze i zapobiegać otyłości. Spotkanie było bardzo ciekawe, a młodzież wysłuchała wszystkich informacji z dużym zainteresowaniem.

Renata Uźniak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content