Spotkanie z filmem anglojęzycznym w ZSZ w Rawiczu

W dniu 5 kwietnia br. po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się „Spotkanie z filmem anglojęzycznym”. W ramach tego wydarzenia uczniowie klasy III TLG mieli możliwość obejrzenia filmu pt. „Sylwester w Nowym Jorku”- New Year’s Eve.
Komedia romantyczna, która otrzymała sześć nominacji do nagród filmowych ukazała, jak losy mieszkańców Nowego Jorku splatają się ze sobą w sylwestrowy wieczór.
Wspaniała obsada i wyśmienite dialogi dały możliwość rozwinięcia skrzydeł naszym uczniom w zakresie języka angielskiego. Mieli oni szansę poznać nowe słownictwo, ale również poprawić płynność wymowy i zobaczyć, jak można wykorzystać znajomość języka obcego w różnych sytuacjach życiowych. Na kolejne seanse zapraszamy już wkrótce!

Justyna Andrzejewska
nauczyciel języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content