STK „Szprycha” na Jesiennym Rajdzie Rowerowym

W dniu 20 października br. odbył się „Jesienny Rajd Rowerowy” organizowany przez rawicki oddział PTTK. Uczniowie ZSZ w Rawiczu, wraz z opiekunami – Jakubem Morysonem i Rafałem Jędrzejakiem, jako jedyna szkolna grupa, wzięli udział w pokonaniu trasy 40 km. Trasa rajdu przebiegała m.in. przez: Rawicz, Łaszczyn, Konarzewo, Kawcze, Gierłachowo, Golinak, Golina Wielka, Bojanowo, wzdłuż drogi S5 do Izbic, a stamtąd do Żylic. W Żylicach na uczestników rajdu czekał poczęstunek. Na trasie spotkaliśmy także byłych absolwentów ZSZ w Rawiczu, a zarazem członków „Szprychy”. Uczestnicy rajdu, pomimo jesiennej pogody, wracali zadowoleni do domów. Do zobaczenia ponownie na trasie!

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content