Stolica Dolnego Śląska już wita przyszłych studentów.

Przełom maja i czerwca jak co roku jest czasem oczekiwania na wyniki matur. W tym roku w związku z epidemią koronawirusa czas matur rozpoczyna się od 8 czerwca . Natomiast Uczelnie Wyższe nie śpią. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu już przedstawia swoją ofertę rekrutacyjną dla przyszłych studentów. Jest ona niezwykle przestronna.  Na stronie uczelni : http://www.rekrutacja.upwr.edu.pl/ można otrzymać wszystkie potrzebne informacje. Gorąco namawiamy do zapoznania się z ofertą, a może tam właśnie znajdziesz przyszły studencie bądź studentko Swój wymarzony kierunek studiów.

Jeśli natomiast marzy Ci się kariera w bankowości, finansach, logistyce, ekonomii  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to najodpowiedniejsze miejsce do zrealizowania swojego marzenia. Na stronie uczelni : http://www.ue.wroc.pl/kandydaci/8278/informacje_i_zasady_rekrutacji.html przedstawione są wszystkie warunki dotyczące rekrutacji. Jak już Nam wiadomo egzamin maturalny zostaje przesunięty, ale nie Czekaj znajdź swoja wymarzoną Uczelnię już teraz.

Natomiast jeśli w przyszłości planujesz zawód związany z budownictwem lub mechaniką to mamy dla Ciebie miejsce : Politechnika Wrocławska rusza z naborem na studia. Od 15 maja 2020 rozpoczyna się rekrutacja. Od tego dnia wystarczy wejść na stronę jsos.pwr.edu.pl i wypełnić wniosek, który znajdziecie na tej stronie. Po wynikach matur, można uzupełnić swoje zgłoszenie. Do wyboru macie kilkadziesiąt kierunków, może warto zajrzeć na stronę i spojrzeć czy akurat jakiś Was zainteresuje. Pod podanym linkiem znajdują się wszelkie informacje, które mogą Was zainteresować :  http://rekrutacja.pwr.edu.pl/.

 

Przygotowała Izabela Żyto

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content