STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

W dniu 30 listopada 2017 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa wielkopolskiego. W uroczystości tej uczestniczył Marcin Sowiński – uczeń klasy IV Technikum w Rawiczu uczący się w zawodzie technik teleinformatyk.  Opiekę nad uczniem sprawował p. Grzegorz Balcerek.

Marcin otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów, które zostaje przyznane uczniom za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Stypendia zostały wręczone przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty panią Elżbietę Leszczyńską, która pogratulowała najlepszym wielkopolskim uczniom wspaniałych wyników. Obok gratulacji dla Stypendystów znalazły się również podziękowania dla nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, którzy są współtwórcami sukcesów młodych ludzi.

Uroczystość uświetnili wspaniałymi występami uczniowie z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu.

 

 

Grzegorz Balcerek
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content