Sukces ekonomistki Dominiki Dudzińskiej.

Polska Agencja Prasowa we  współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej we wrześniu 2020 roku ogłosiła konkurs  „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”. Konkurs polegał na zaprezentowaniu prac związanych z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym w dowolnej formie:  filmów, audycji, prezentacji, wypowiedzi pisemnych, gier terenowych, gier planszowych, aplikacji, plakatów czy wystaw informacyjnych do szkolnych gablot.

Wyzwanie podjęła uczennica klasy I technikum ekonomicznego Dominika Dudzińska, która stworzyła komiks pod tytułem „Tajemniczy papierek z przeszłości” (pracę można obejrzeć pod adresem: https://samorzad.pap.pl/kategoria/wiem-jak-w-banku/d-dudzinska-komiks-tajemniczy-papierek-z-przeszlosci)

Swoją pracą Dominika wywalczyła III miejsce w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych. Podsumowanie konkursu odbyło się 22 grudnia 2021 roku na oficjalnej konferencji on – line.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                      Agnieszka Konieczna

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content