Sukces logistyków z Rawicza

W tym roku po raz drugi uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Bobrowskiego w Rawiczu przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

16 listopada 2018 r. odbył się  szkolny etap Olimpiady, w którym wzięło udział 16 uczniów z klasy 2, 3 i 4 Technikum kształcącym w zawodzie technik logistyk.

Z przyjemnością informujemy, że do zawodów II stopnia (etap okręgowy) zakwalifikowało się sześcioro uczniów z naszej szkoły: Patrycja Sobczak, Jagoda Twarda, Kamil Malak, Dominik Nowakowski, Bartosz Kiałka, Kamil Cheba.

Kolejny do pokonania etap okręgowy odbędzie się 8 marca 2019 r.

Gratulujemy!

Magdalena Sikora
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content