ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU

Zdrowie dla wszystkich” – to tytułowe hasło konkursu zorganizowanego dla młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatów promujących zdrowie, które przygotowywane były na zajęciach w ramach edukacji zdrowotnej.W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas drugich Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZSZ w Rawiczu, którzy opracowali w sumie 27 prac graficznych. Plakaty zostały wystawione w holu szkoły i w sali gimnastycznej podczas Drzwi Otwartych Szkoły.

W środę 18 kwietnia 2018 r. odbyło się podsumowanie konkursu szkolnego, którego organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Magdalena Ratajczak i p. Kuba Kasprowicz. Komisja konkursowa w składzie wicedyrektor p. Daria Jagła i wicedyrektor p. Patrycja Stelmaszyk wyróżniły następujące prace:

I miejsce zajęły uczennice z klasy II Tlg Anna Ochap, Joanna Wojnicz i Natalia Stankiewicz,

II miejsce uczennice z klasy II TŻ Weronika Jankowiak, Klaudia Adamiszyn, Hanna Cłapka

i Natalia Banaszak,

III miejsce zajęły uczennice z klasy II cw Klaudia Marecka i Wiktoria Tajchert.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content