SZACHIŚCI ZSZ W RAWICZU NAJLEPSI W POWIECIE!

W dniu 10 października 2019 r.w Szkole Podstawowej nr. 6 w Sierakowie odbył się Finał Powiatowy w Szachach Drużynowych. W kategorii Szkół Ponadpodstawowych „LICEALIADA” startowały trzy szkoły:  ZS w Jutrosinie, ILO w Rawiczu oraz ZSZ w Rawiczu. Każda szkoła była reprezentowana przez cztero osobowy zespół. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu w składzie: Maja Jankowiak, Filip Bauman, Kacper Godyla, Antoni Kryś  bez większych problemów pokonał w pierwszej rundzie Zespół Szkół w Jutrosinie 3:1, przegrywając tylko na jednej szachownicy. W następnej rundzie przeciwnik był bardziej wymagający( ILO w Rawiczu) lecz nasi zawodnicy także wygrali 3:1 co dało Mistrzostwo Powiatu i awans do dalszych rozgrywek w Finale Wojewódzkim w Szachach Drużynowych. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z ILO w Rawiczu, trzecie ZS w Jutrosinie. Poniżej tabela wyników.

Miejsce Nr. Nazwa drużyny Duże punkty Pkt.
I 1. ZSZ RAWICZ 4,0 6,0
II 2. I LO RAWICZ 2,0 5,0
III 3. ZS JUTROSIN 0,0 1,0

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel wf w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress