„Szkoła do hymnu” 2021.

Nasza szkoła wzięła  udział w wydarzeniu  „Szkoła do hymnu”.

Celem tej akcji jest popularyzacja hymnu w jego pełnej wersji. Śpiewanie w naszej szkole rozpoczęło się 10.11.2021 roku o godzinie 11.11 (zgodnie z harmonogramem wydarzenia). Udział w nim wzięły niemal wszystkie klasy mające tego dnia lekcje.  Akcję od strony muzycznej koordynował pan Robert Korczak. Po odśpiewaniu hymnu klasy czwarte zaprezentowały poloneza, którego bacznie ćwiczą przed zbliżającą się studniówką.  W ten niecodzienny sposób ZSZ w Rawiczu upamiętnił Narodowe Święto Niepodległości.

                                                                    Rafał Dziewięcki

zobacz film

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content