„Szprycha” rozpoczęła nowy rok 2019!

„Szprycha” działająca przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu  rozpoczęła nowy rok kalendarzowy rajdem pieszym po miejscach związanych z patronem szkoły. W pierwszym dniu ferii grupa dziewięciu uczniów z opiekunem Rafałem Jędrzejakiem udała sie trasą poprzez Dolinę Świętojańską aż do miejsca poświeconego Stefanowi Bobrowskiemu w Lesie Łaszczyńskim. Następnie przez Żylice uczniowie udali się na cmentarz w Łaszczynie, gdzie po złożeniu hołdu patronowi szkoły powrócili do Rawicza. Razem trasa szybkiego marszu liczyła prawie 13 km.

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content