SZPRYCHA  świętuje początek wiosny!

W prawdziwie wiosennej aurze uczniowie – członkowie SKT „Szprycha” działającego przy rawickim Zespole Szkół Zawodowych – wybrali się w sobotni ranek 23 marca br.  na rajd pod egidą PTTK – „Powitanie wiosny”. Trasa prowadziła od  stadionu żużlowego w kierunku miejscowości: Kąty,  Chodlewo, Świniary, Załęcze.  Finisz rajdu przewidziany  został w Rezerwacie „Dębno”.

Przy leśniczówce nastąpiło uroczyste zakończenie, połączone z posiłkiem przy ognisku i licznymi konkursami przygotowanymi przez organizatorów. Uczniowie wraz z opiekunami Rafałem Jędrzejakiem oraz Weroniką Waresiak przejechali łącznie 35 kilometrów.

Rafał Jędrzejak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress