Turniej Talentów „Akademia Księgowego”

Dnia 2 marca bieżącego roku odbył się II etap X edycji Turnieju Talentów „Akademia Księgowego”, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, oddział w Poznaniu. Do I etapu zgłosiło się 750 uczestników z 42 szkół, w tym uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Decyzją komisji weryfikacyjnej do II etapu zakwalifikowało się 71 uczestników z 28 szkół. W grupie tej znalazły się Adrianna Figisiak oraz Olga Juskowiak, uczennice klasy IV TE.  Na wyniki etapu międzyszkolnego czekamy do 16 marca br.  Czekamy z nadzieją na awans do III finałowego etapu.

 

Beata Glura
Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress