Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w finale XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

W dniu 6 grudnia 2019 r. odbył się etap okręgowy XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyczną w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów: Kamil Malak i Piotr Szczepaniak z klasy 3TLG.  W drugim etapie XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań.Miło jest nam poinformować, że Kamil Malak zakwalifikował się do etapu centralnego XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Finał olimpiady odbędzie się 19 marca 2020 r. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Patronami Merytorycznymi są Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. W organizację przedsięwzięcia zaangażowały się również najważniejsze przedsiębiorstwa z branży transportu, spedycji i logistyki. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Kamila!

 

Magdalena Sikora
Nauczycielka ZSZ Rawicz

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress