Uczennica Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w finale X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W dniu 1 grudnia 2017 r. odbył się etap okręgowy X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyczną w Poznaniu. Z naszej szkoły w tym etapie uczestniczyło trzech uczniów: Magdalena Żyto, Dominik Nowakowski i Andrzej Szymków.  W zawodach II stopnia uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Magdalena Żyto, uczennica klasy III Technikum kształcącym w zawodzie technik logistyk zakwalifikowała się do etapu centralnego X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Trzeci etap olimpiady odbędzie się 2 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Patronami Merytorycznymi są Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. W organizację przedsięwzięcia zaangażowały się również najważniejsze przedsiębiorstwa z branży transportu, spedycji i logistyki.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Magdy!

 

Magdalena Sikora
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content