UCZNIOWIE RAWICKIEGO ZSZ PAMIĘTAJĄ O NAUCZYCIELACH, KTÓRZY ODESZLI….

W dniu 30  października 2017 r. uczniowie kl. III cw Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rawiczu wraz z wychowawcą p. Renatą Balcerek udali się na rawicki cmentarz. Odwiedzili groby zmarłych nauczycieli szkoły zapalając symboliczne znicze. Chwile zadumy nad mogiłami  poprzedzone były krótką charakterystyką sylwetek nauczycieli. Uczniowie w ten sposób  poznali ich wkład w wychowanie i edukację kolejnych pokoleń młodzieży.

 

Ten krótki pobyt na cmentarzu stał się również przyczyną refleksji na temat życia i jego przemijania.

 

Opracowała: Renata Balcerek

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content