W RAWICKIM ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH GRA JUŻ RADIOWĘZEŁ!

Z początkiem 2018 roku, na każdej przerwie, w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu rozbrzmiewa muzyka i komunikaty z głośników uczniowskiego radiowęzła. Próba generalna odbyła się już w starym roku, w okresie przedświątecznym. Radiowęzeł składa się z trzech wysokiej klasy głośników, rozmieszczonych na budynkach A, B i w holu szkoły. W budynku B mieści się natomiast główna siedziba szkolnego radiowęzła, którego skład tworzą następujący uczniowie: Anna Piątek, Oliwia Organistka, Natalia Jasiak i Bartosz Maćkowiak.

Inwestycję tą w całości sfinalizowali wspólnie – Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski. Cały koszt zainstalowanego sprzętu wyniósł prawie 3000 zł. Montażu głośników i miksera dokonali uczniowie z klasy 4 Technikum Elektrycznego. Nadzór ze strony nauczycieli nad zakupem i instalacją radiowęzła sprawowali nauczyciele placówki – p. Jakub Moryson i p. Robert Korczak.

Śmiało można już teraz stwierdzić, że dzięki radiowęzłowi, budynek szkoły nie jest przesiąknięty tylko wiedzą, ale też muzyką oraz sprzyjającą nauce – dobrą atmosferą!

 

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu i współopiekun Samorządu Uczniowskiego

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress