Warsztaty “Kulinarne inspiracje”

W dniu 28 maja br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się warsztaty „Kulinarne inspiracje” dla dzieci z Przedszkola nr 3 im. Krasnala Hałabały. Zajęcia te miały na celu nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw oraz zachęcić przedszkolaki do zdrowego odżywiania pokazując, że to, co zdrowe może też ładnie wyglądać i dobrze smakować. Przedszkolaki wspólnie z uczniami pierwszej i drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali soki owocowo-warzywne, szaszłyki z owoców oraz kanapki.

Dzięki warsztatom kulinarnym dzieci rozwijają nawyki racjonalnego i zdrowego odżywiania, rozwijają swoją kreatywność, samodzielność oraz sprawność manualną.

Iwona Kurzawa
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content