Warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania

W dniu 17 października br. w ramach projektu „Siła Wolontariatu” odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania. Warsztaty przeprowadzone zostały w szkolnej pracowni gastronomicznej przez Wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza.

W warsztatach uczestniczyli seniorzy Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas warsztatów Seniorzy wraz z Wolontariuszami przygotowywali zdrowe posiłki i poznawali zasady zdrowego odżywiania. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją do budowania porozumienia międzypokoleniowego oraz wymiany doświadczeń na tematy związane ze sztuką kulinarną.

 

Monika Świtała
Nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress