Wizyta w “EUROCASH”

  W dniu 2 października 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu klasy II technikum handlowego wybrali się na wycieczkę zawodową do Hurtowni „EUROCASH” S.A w Rawiczu.

Celem wizyty było poznanie zasad sprzedaży towarów i obsługi klientów. Uczniowie zostali zapoznani przez pracownika hurtowni z całą procedurą sprzedaży towarów i obsługi klienta, a tym samym zgłębili swoją wiedzę praktyczną.

Anna Cwojdzińska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content