Wolontariat ZSZ rozpoczął nowy rok szkolny!

Dziewczęta z klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu: Kasia Biedrowska, Ola Dmyterko, Ola Ratajczak, Natalia Nowacka i Ola Materkowska, uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń w Rawiczu. Podczas tego spotkania Szkolne Koło Wolontariatu przy ZSZ w Rawiczu rozpoczęło swoją działalność w nowym  roku szkolnym.

Dziewczęta pomagały w kuchni przy sporządzaniu gorących napojów, roznosiły ciasto, sprzątały i porządkowały stoły. Praca w wolontariacie pozwala młodzieży rozwijać  umiejętności zawodowe, samodzielność oraz wrażliwość społeczną. Kolejne spotkanie już jest zaplanowane na 4 października.

Opiekun wolontariuszy – Renata Uźniak
ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content