Wybory uzupełniające do Zarządu Samorządu Uczniowskiego ZSZ w Rawiczu

14 września, przy obecności Pana Dyrektora Piotra Mośka i Pani wicedyrektor Darii Jagły, po raz pierwszy z udziałem przedstawicieli klas pierwszych, odbyły się wybory uzupełniające do ścisłego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas – trójki klasowe. W trakcie zebrania wybrano dwie nowe wiceprzewodniczące SU – Anne Piątek i Maje Szefer, a także uzupełniono skład Zarządu SU. Nadal funkcję przewodniczącej SU będzie sprawować Aleksandra Szałata. Na zebraniu wybrano także drugiego opiekuna SU, został nim Pan Rafał Jędrzejak – zastąpi on na tym stanowisku Panią Sylwię Maciaszek-Basty. Funkcję będzie tą pełnił z dotychczasowym opiekunem Panem Jakubem Morysonem.

W kolejnych tygodniach (26.09. i 5.10.2017) odbyły się zebrania robocze Zarządu SU na których ustalono m. in. harmonogram imprez na bieżący rok szkolny.

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content