Wycieczka integracyjna logistyków do Wrocławia

W dniu 14 grudnia 2017 r. uczniowie klasy I TLG Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz wychowawczynią panią Magdaleną Ratajczak i opiekunem panią Anią Funką-Leciejewską wybrali się na jednodniową wycieczkę do Wrocławia.

Celem wycieczki była przede wszystkim integracja zespołu klasowego i promowanie sportowego stylu życia. Pierwszym punktem programu był pobyt na kręgielni Sky Bowling, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu.

Następnie klasa udała się na wrocławski Rynek, gdzie mogła podziwiać pięknie odrestaurowane kamienice. Dużą atrakcją był również jarmark bożonarodzeniowy, gdzie można było dokonać przedświątecznych zakupów łakoci, ozdób choinkowych i prezentów, a także poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Zmęczeni, ale też zadowoleni późnym popołudniem wróciliśmy do Rawicza pełni pozytywnych wrażeń.

 

Magdalena Ratajczak
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content