Wycieczka zawodoznawcza uczniów ZSZ do hotelu HP Park Plaza

Uczniowie klasy czwartej technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z nauczycielkami przedmiotów zawodowych – Moniką Świtałą i Renatą Uźniak, odbyli w dniu 7 listopada br. zajęcia zawodowe w czterogwiazdkowym hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu.

Dyrektor hotelu ds. gastronomii pan Dariusz Serwatka zaprezentował uczniom schemat organizacyjny hotelu, jego działalność w zakresie świadczenia usług hotelowych, gastronomicznych i rozrywkowych.

Uczniowie mieli możliwość zobaczyć pokoje hotelowe w różnych standardach, poznać organizację pracy w barze, restauracji hotelowej i w lobby biznesowym. Pan Dariusz pokazał przygotowaną na przyjecie gości salę bankietową i wyjaśnił zasady ułożenia wszystkich naczyń na stole. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali ciekawych informacji na temat funkcjonowania hotelu i pracy na różnych stanowiskach.

Renata Uźniak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress