Wyznania miłosne w języku niemieckim.

Uczniowie naszej szkoły mogli po raz kolejny ćwiczyć umiejętności językowe poprzez udział w konkursie na ręcznie wykonaną lub e- kartkę walentynkową napisaną w języku niemieckim. Liczył się nie tylko wygląd prac, ale przede wszystkim wyznania miłosne, wierszyki i życzenia w obcym języku.

W konkursie wzięło udział 10 uczennic, jednak jury przyznało nagrody trzem osobom:

I miejsce –  Ewelina Rychlik

II miejsce – Alicja Wojciechowska

III miejsce – Wiktoria Cheba

Dziękujemy dziewczynom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prac. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone bonami upominkowymi do salonu Empik. Ufundowano je z funduszu Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Kędzia

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content