Zabawa andrzejkowa w Pomocnej Dłoni

W sobotę 25 listopada br. w Domu Kultury w Rawiczu odbyła się zabawa andrzejkowa stowarzyszenia Pomocna Dłoń dla ponad 220 osób. Uczennice klasy IV i I technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych podawały do stołu obiad, kawę i ciasto oraz kolację. Weronika Ratajczak, Marysia Wyrwała, Weronika Cieśla i Agata Mierzwińska wdrażały do nowych obowiązków kelnerskich koleżanki z pierwszej klasy: Anię Michalską, Klaudię Grońską, Jagodę Nowaczyk i Kingę Poniecką.

Wśród wolontariuszy rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych była również nasza absolwentka – Magda Maciejak, która jest obecnie studentką. Wolontariuszki bardzo sumiennie wywiązywały się ze swoich obowiązków, włączyły się również do wspólnej zabawy i udziału w loterii fantowej. Za miesiąc kolejne spotkanie, tym razem przy wigilijnym stole.

Opiekun wolontariuszy: Renata Uźniak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content